Łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia Bochnia

Łóżka rehabilitacyjne oraz podnośniki pacjenta - wypożyczalnia

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oraz podnośników pacjenta na terenie Małopolski

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych oraz podnośników dla osób niepełnosprawnych prowadzimy od wielu lat. Zawsze staram się dostosować do potrzeb naszych klientów. 

Posiadamy w ofercie łóżka rehabilitacyjne wielofunkcyjne, które pozwalają w komfortowy sposób korzystasz z nich.

 

 

Łóżko rehabilitacyjne 3 funkcyjne sterowane pilotem

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych posiada w swojej asortymencie sprzęt najwyższej jakości, renomowanych producentów, co gwarantuje doskonałą jakość i intuicyjność obsługi, która jest bardzo łatwa.

Spełniają wymagania i potrzeby zarówno osób chorych jak i opiekunów. Posiada wysięgnik trójkąt i regulowane barierki

Działamy na terenie: małopolski.

Transport i montaż do uzgodnienia

 

Kontakt: 510445760

 

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne – cena pytaj 510445760.

Materac w pokrowcu nieprzemakalnym – zapytaj.

Podnośniki pacjenta – 90 zł/mies.

 

NIE POBIERAMY KAUCJI

 

Naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych zawsze sprzęt jest w stu procentach sprawny w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

 

Często bywa, że potrzebujemy sprzętu rehabilitacyjnego, który jest drogi i nie wiemy na jaki okres będzie potrzeby, dlatego dobrym rozwiązaniem są wypożyczalnie sprzętu medycznego, które dysponują takim sprzętem i można wynająć oraz zwrócić w dowolnym momencie. W naszej wypożyczalni  łóżek rehabilitacyjnych można wynająć sprzęt rehabilitacyjny np. podnośniki dla osób niepełnosprawnych. Każdy może skorzystać z naszej oferty, zarówno klienci indywidualni, jak i szpitale czy domy pomocy.

 

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i podnośników dla osób niepełnosprawnych

powstała z myślą o osobach preferujących wynajem. Często sprzęt medyczny potrzebny jest tylko na określony czas, dlatego skorzystanie z usług wypożyczalni rehabilitacyjnej jest doskonałą alternatywą dla pacjentów oraz rodziny seniora, gdyż nie muszą kupować nowego drogiego sprzętu tylko go wypożyczyć.

 Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – łóżko rehabilitacyjne

 

Realizujemy usługi wynajmu m.in. łóżek szpitalnych dla seniorów, którzy muszą ze względu na stan zdrowia przebywać ciągle w łóżku np. w domu. Łóżka sterujemy za pomocą pilota. Sterowanie łóżkiem jest bez problemowe i może to robić pacjent jak i asystent. Warto dodać, że łóżka medyczne posiadają opcję regulacji wysokości, co jest dużym plusem, gdyż opiekun może sprawować opiekę w komfortowej dla siebie pozycji ciała.

 

Wyposażenie łóżek rehabilitacyjnych

Dodatkowo łóżka rehabilitacyjne elektryczne posiadają barierki boczne zapobiegające przed wypadnięciem pacjenta z łóżka. Posiadają również wysięgnik z uchwytem. W łatwy sposób dopasowujemy elektrycznie część podudzia, tułowia i głowy. Niewątpliwie łóżka szpitalne spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno chorych jak i asystentów tych osób.

 
Podnośnik osób niepełnosprawnych - wypożyczalnia 

W wypożyczalni znajdą Państwo także podnośniki dla osób niepełnosprawnych, często nazywane również dźwigami. Tego typu urządzenia doskonale sprawdzają się, gdy osoba niepełnosprawna nie ma możliwości samodzielnie przemieścić się z łóżka na wózek, do wanny itp. 

Podnośnik pacjenta jest bardzo łatwy w użyciu i opiekun bez większego problemu poradzi sobie z osobą, która nie jest w stanie samodzielnie podnieść się. 

Podnośniki wypożyczane tylko na terenie Małopolski, ponieważ dostarczamy własnym transportem lub możliwość odbioru własnego w Łapczycy, gdzie mieści się wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, tak aby można było zaprezentować działanie podnośnika oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania. 

Dostawa i montaż - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych 

Czas jaki potrzebujemy na dostarczenie łóżka rehabilitacyjnego lub podnośnika na terenie Krakowa, Bochni i okolic, to najczęściej 1-2 dni robocze, inne lokalizacje do uzgodnienia.