Wypożyczalnia podnośnik pacjenta dla osób niepełnosprawnych wynajem Bochnia, Kraków.

Podnośniki rehabilitacyjne przeznaczone do przemieszczania i transportu osób niepełnosprawnych zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Podnośniki znajdują zastosowanie w codziennych czynnościach ułatwiając pomoc osobie niepełnosprawnej.

Cena: 120 zł/mies.

 

 

 

Osoba pomagająca w przemieszczaniu osoby niepełnosprawnej dzięki użyciu podnośnika jest w stanie wykonać czynności bez wysiłku, bez potrzeby użycia siły. Osóba niepełnosprawna, która przemieszczana jest w sposób komfortowy, a co najważeniejsze sposób zapewniający pełne bezpieczeństwo. Osoba asystująca uzyskuje możliwość w pełni kontrolowanego transferu osoby niepełnosprawnej bez konieczności unoszenie jej osobiście.

•z łóżka na wózek

•z wanny na wózek

•z wózka na łóżko itd.

•z podłogi i na podłogę

W zestawie z podnośnikiem dla osoby niepełnosprawnej można dobrać jedno z dwóch rodzajów siedzisk (siedzisko standardowe oraz z podtrzymaniem głowy).  Siedziska wykonane są ze specjalnych tkanin siatkowych, a dla komfortu osoby przemieszczanej miękkiej tkaniny dystansowej. Nowoczesne tkaniny umożliwiających używanie podnośnika podczas kąpieli. Podnośniki wyposażone są w siłowniki elektryczne zasilane bateriami (o napięciu bezpiecznym 24 V), co umożliwia ich dużą mobilność, a także bardzo łatwą obsługę sterując podnośnikiem za pomoca pilota.

Stalowa konstrukcja podnośnika pozwala na jego łatwy demontaż w celu składowania lub transportu. Urządzenie zaopatrzone jest w ładowarkę do akumulatorów.

Wymiary podnośnika ok.  (cm): 60x100x181 (wys max.).
Wysokość podjazdu pod łóżko: 11 cm.
Dopuszczalna waga użytkownika do 130-150 kg.