Używane lub nowe łóżko rehabilitacyjne dla chorego elektryczne AKS z drewnianymi barierkami. Łóżko posiada elektrycznie podnoszony zagłówek, podnoszone jest w górę i dół, nogi podnoszone recznie.

 

Zakup lub wypożyczenie kontakt 510 445 760

 

 

 

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne sterowane za pomoca pilotem
Stan techniczny i wizualny niemal idealny!!!

 

Łóżko rehabilitacyjne zostało zaprojektowane z myślą by ułatwić opiekę osób niepełnosprawnych, starszych wymagających długoterminowej opieki.

 

Łóżka ortopedyczne

szczególnie polecane są dla osób chorych, którzy muszą ze względu na stan zdrowia przebywać stale w łóżku. Łóżka obsługujemy przy pomocy pilota. Sterowanie łóżkiem ortopedycznym jest bardzo łatwe i może to robić osoba lężąca w łóżku jak i opiekun.

Warto dodać, że łóżka medyczne posiadają funkcję regulacji wysokości, co jest dużym plusem, ponieważ opiekun może sprawować opiekę w komfortowej dla siebie pozycji ciała. Oprócz tego łóżka medyczne wyposażone są w barierki boczne zapobiegające przed zsunięciem się chorego z łóżka.

łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem możemy dostarczyć naszym transportem oraz wieści zmontować w mieszkaniu pod wskazanym adresem -  po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Nasze usługi Oferujemy na terenie Województwa Małopolskiego Tarnów, Bochnia itp.

 

Dane techniczne łóżka rehabilitacyjnego:

- rama metalowa malowana proszkowo
- leże: lamelki drewniane odporne na działanie środków dezynfekujących
- cztery koła antystatyczne, z blokadą
- wysięgnik z trójkątem w standardzie
- wymiary leża: 90cm x 200cm
- wykończenia boczków oraz barierki wykonane z drewna, kolor buk
- obciążenie max. 150 kg
- elektryczną regulację zagłowia: od 0° do 70°
- ręczną regulację części podudzia: od 0° do 22°
- elektrycznie podnoszone w górę i dół od 40 do 80 cm

 U nas możesz zakupić materace dopasowane do łóżek.

Transport do Bochni i okolic GRATIS!

 

Prowadzimy także wypożyczalnie łóżek rehabilitacyjnych na terenie Bochni oraz Tarnowa jeżeli jesteś zainteresowany wypożyczeniem prosimy o kontakt