W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Łóżka rehabilitacyjne które oferujemy naszym klientom są produktem najwyższej jakości zarejestrowany jako wyrób medyczny, który potwierdza bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Łóżka rehabilitacyjne nowe

Nowe łóżka rehabilitacyjne elektryczne renomowanych producentów pozwalają na łatwiejszą opiekę nad osobą obłożnie chorą, ale także poprawiają komfort dla pacjenta, który przebywał większość swojego życia w łóżku.

 

Łóżka rehabilitacyjne używane

Z naszej oferty można również wybrać łóżka używane, które są w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym, są również objęte gwarancją. W przypadku awarii wystarczy skontaktować się z naszą firmą i w możliwie krótkim czasie zapewnimy serwis, udzielamy 12 miesięcy gwarancji na łóżka używane.

Spełniają one również wszystkie normy bezpieczeństwa oraz jakości modele pochodzą z najwyższej półki, są sterowane za pomocą pilota. łóżka ortopedyczne 3 lub 4 funkcyjna z wysięgnikiem oraz barierkami zabezpieczającymi pacjenta

 

Na życzenie klienta możemy dostarczyć w łóżku pod wskazany adres w województwie małopolskim między innymi Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Bochnia, Brzesko itp.

Obsługujemy także województwo śląskieOfercie naszego sklepu znajdą Państwo sprzęt medyczny, który umożliwia powrót do pełni zdrowia w szybszym tempie. W tej kategorii znajdują się przedmioty z najwyższej półki starannie wyselekcjonowany sprzęt wymagający rehabilitacja osób niepełnosprawnych.

 

WYPOŻYCZALNIA sprzętu medycznego, łóżka, kule, wózki